PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547668}
6,6 2 667
ocen
6,6 10 1 2667
Hulk na obcej planecie
powrót do forum filmu Hulk na obcej planecie

Film czerpie garściami z gladiatora ;) ciężko mi jest wytłumaczyć nagły przyrost inteligencji hulka :P moim zdaniem pozycja dużo lepsza od Hula z Edwardem Nortonem. Polecam fanom komiksów.

okrutny_kobieciaz

zgodzę się z Tobą, mnie też troszkę dziwi przyrost inteligencji oraz umiejętność potocznego mówienia. Niestety nie wiem dlaczego nie przemienia się w Bannera, ale może coś pominąłem

jacawl90

Przed wydarzeniami przedstawionymi w animacji Hulk nabrał nieco ogłady - wpływ Bannera sprawił, że zielony potrafi już wyrażać się gramatycznie.

A Hulk nie wypuszcza Bannera dlatego, że takie chucherko nie przetrwałoby pięciu minut na Sakaarze, proste.

ocenił(a) film na 4
okrutny_kobieciaz

"Film czerpie garściami z gladiatora ;) "

film to adaptacja miniserii pod tym samym tytułem, geniuszu

"ciężko mi jest wytłumaczyć nagły przyrost inteligencji hulka"

poczytaj trochę komiksów marvela...

"Polecam fanom komiksów. "

mienisz się fanem komiksów a twój post aż ocieka brakiem ichpodstawowej znajomości

ocenił(a) film na 8
Kamecha

Nie przemieniał się w Bannera bo był zbyt wkurzony..

Kamecha

Najwyraźniej nano-dysk który na początku wszczepiono Hulkowi w jakiś sposób pobudził nie aktywne dotąd części jego mózgu. Co zmieniło nieco jego sposób myślenia i postrzegania. W końcu dzięki temu Hulk zrozumiał też język tubylców, o czym było w filmie powiedziane. Myślę że to także mogło mieć wpływ na to że nie odmieniał się w Bannera. No chyba że było jednym z głównych powodów wysłania go w kosmos. No w końcu gdyby Hulk całkowicie przestał się odmieniać to by mogło znaczyć że traci swoją ludzką stronę stając się jeszcze bardziej niebezpiecznym i nie opanowanym.

A w ogóle to film bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 7
Kamecha

hahahhahha ja nie jestem znawcą komiksów ;)

Kamecha

Planet Hulk nie było miniserią, tylko historią opowiedzianą w ramach serii The Incredible Hulk.

okrutny_kobieciaz

Poczytaj troche komiksow, szczegolnie polecam ,,World War Hulk'', chociaz nie podoba mi sie to, ze Hulk zmadrzal i ma deal z Bruce'm. Inteligencja Hulk'a wzrosla poniewaz dlugo jest w Bannerze i sie uczy. Moge cie teraz zaskoczyc Hulk ma dwoch synow, poczytaj w ,,Son of Hulk'' z pania general z tego filmu, jego dawna milosc z Ziemi jest She- Red Hulk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones