PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547668}
6,6 2 666
ocen
6,6 10 1 2666
Hulk na obcej planecie
powrót do forum filmu Hulk na obcej planecie

Zacznę od tego, że film mi się bardzo podobał, ale zaciekawiła mnie w nim jedna rzecz. Hulk normalnie nie mówi zbyt wiele, a jak już mówi to nie jest w tym specjalnie elokwentny. Dlaczego więc w tym filmie (i w komiksie) Hulk nie zmienia się w Bannera i dlaczego potrafi się ładnie. płynnie i całkiem rzeczowo wypowiadać? Tak jakby Hulk.... zmądrzał. Wie ktoś dlaczego tak się stało?

ocenił(a) film na 10
Doback

ponieważ hulk bez przerwy ewoluuje

ocenił(a) film na 4
deadpool11

A dlaczego ani razu nie zamienił się w człowieka? Przecież Hulk zwykle się pozłości, pozłości i przestanie. Wiem, że nie był w najlepszym nastroju, ale żeby do tego stopnia?

ocenił(a) film na 10
muppet90

Hulk przejął kompletną kontrolę nad ciałem i baner nie miał już nic do gadania dlatego właśnie wysłali go w kosmos ....przecież to oczywiste

ocenił(a) film na 4
deadpool11

Ach, rozumiem, dzięki.

ocenił(a) film na 5
muppet90

Poza tym nie wiadomo jaka była atmosfera na planecie, Być może ilość tlenu była zbyt mała, albo nie było go w ogóle, więc Hulk darował sobie przemianę w Bannera, żeby no... po prostu nie umrzeć. Organizm Hulka jest w stanie dostosować się do każdych warunków, organizm Bruce'a już niekoniecznie.

ocenił(a) film na 9
deadpool11

nope, world war hulk pokazało iż hulk mógł zamienić się w banera i wykorzystać to by pokonać doktora strange;a
myślę że lepiej żyło mu się na saakar, przez co hulk i bruce coraz bardziej zaczeli się łączyć, aż zakochali się w jednej kobiecie i...(stali się wścieki na to co spowodowało iż powstał world war hulk)

ocenił(a) film na 7
Doback

O co opierasz "hulk normalnie nie mówi zbyt wiele" ?

ocenił(a) film na 7
novak90

Z tego co widziałem, to Hulk zazwyczaj nie ma złożonych wypowiedzi ani monologów - w końcu jego kecz frejz to "HULK SMASH".

ocenił(a) film na 7
Doback

W filmach tak jest przedstawiony. W komiksach jest całkiem ogarniętym gościem

ocenił(a) film na 7
novak90

Czyli inaczej mówiąc w tym filmie jest po prostu normalnym Hulkiem?

ocenił(a) film na 7
Doback

Ta, nie jest przedstawiony jako głupia maszyna do niszczenia.

ocenił(a) film na 9
Doback

hulk z czasem się rozwijał i w pewnym momencie ''hulk smash'' można było usłyszeć w furii

ocenił(a) film na 10
Doback

Polecam komiks (ktory mozna na torrentz eu dorwac), z grubsza inna fabula... i mozna sie znacznie wiecej dowiedziec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones