PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547668}
6,6 2 667
ocen
6,6 10 1 2667
Hulk na obcej planecie
powrót do forum filmu Hulk na obcej planecie

Film fajny pozdrawiam, ulubiona moja postać to Caiera bo bez problemu pokona ona Hulka xD
tak swoją drogą planuje zrobić komiks, film anime z superbohaterami tylko akcja w Polsce
(uważam ze Polska powinna mieć swoje miejsce w tej fabule ) bohaterowie to byli by główny
łotr,antybohater Polak który ukradł technologie Iron man tej zbroja, i dziewczyna bohaterka która
była w gangu Jokera , była kiedyś w Polsce, i prowadziła interes własny restauracja, mafia
przyszła po pieniądze, nie dała im, zadzwoniła po policje, a Policja z nimi współpracowała ,
zabili jej całą rodzinne, (tak jak było w Max Payna) i uciekła do USA, wstąpiła do gangu Jokera, i
miała taką akcje jak było pokazanie w grze DC UNICERSE ONLINE ze kilku ludzi zostało
porwanych i zamienionych w super bohaterów to ona dostała takie moce , latanie , i power
mental tylko nie wiem jak dokładnie to nazywa się ,

MrKimimaro

Film fajny pozdrawiam, ulubiona moja postać to Caiera bo bez problemu pokona ona Hulka xD
tak swoją drogą planuje zrobić komiks, film anime z superbohaterami tylko akcja w Polsce
(uważam ze Polska powinna mieć swoje miejsce w tej fabule ) bohaterowie to byli by główny
łotr,antybohater Polak który ukradł technologie Iron man tej zbroja, jest równy Caiera czyli bez problemu pokona Hulka , ma czarny pas w Akido, Kenjutsu ,karate a dziewczyna bohaterka która
była w gangu Jokera , była kiedyś w Polsce, i prowadziła interes własny restauracja, mafia
przyszła po pieniądze, nie dała im, zadzwoniła po policje, a Policja z nimi współpracowała ,
zabili jej całą rodzinne, (tak jak było w Max Payna) i uciekła do USA, wstąpiła do gangu Jokera, i
miała taką akcje jak było pokazanie w grze DC UNICERSE ONLINE ze kilku ludzi zostało
porwanych i zamienionych w super bohaterów to ona dostała takie moce , latanie , i power
mental tylko nie wiem jak dokładnie to nazywa się ,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones