PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33033}

Hulk

5,7 59 810
ocen
5,7 10 1 59810
4,4 14
ocen krytyków
Hulk
powrót do forum filmu Hulk

wszyscy którzy jadą po tym filmie, za przeproszeniem, niech najpierw postarają się zrozumieć to co widzą na ekranie, film jest pełen dwuznaczności, odniesień, metafor... brzmi to jak wykład z na jęz. polskim ale dla tych którzy szukają czegoś więcej w filmach ten film będzie idealny,
sama wejściówka to pokaz kunsztu - nie mówiąc o efektach, zdjęciach, stylizacji, aktorstwie

nowy Hulk Nortona to totalna nędza w porównaniu z filmem Anga Lee, jedyne co jest nie tak w Hulku Anga to zestawienie inteligentnej rozrywki z wielkim zielonym gościem w majtach - nie współgra to zupełnie, czasem tworząc komiczne sytuacje

mimo to - zasłużone 9/10

ocenił(a) film na 8

zgadzam sie taka sama ocena.. chociaz hulk nortona również mi sie podobał jest to już troche inne kino ale równie dobre :) pozdro

ocenił(a) film na 7
DLoN92

Zgadzam się że Hulk to film z poczuciem estetyki, artyzmu, oryginalności w montażu i świetnymi efektami specialnymi. Wszystko to zakrawa na arcydzieło.
Jednak, gdy nie ma akcji w tym filmie i dochodzi do rozmów bohaterów itp to film jest usypiający i nudny. Ogólnie film jest pokazem umiejętności z momentami usypiającymi dla widza.

Raf_27

mnie te momenty spokoju i ciszy bardzo przypadły do gustu!!! generalnie caly film jest swietny ..."cisza cisza , rozpylenie i eksploza bomby termobarycznej!" CUDO! :)

ocenił(a) film na 7

Kurde, biłem się z myślami czy dać mu 8 ale nie mogę obniżyć oceny bo skrzywdziłbym twórców.

Jumper19831

Ja daję ocenę 8+/10. Plus dla Anga Lee :)

epos "yareckiego" rozbawił mnie do łez - dzięki kolego

harkonen_mgla

Gdzie masz w tym filmie artyzm? Masz streszczoną w banalny sposób historię tak by film mogli zrozumieć dziadkowie, który pójdą na to z pięcioletnimi wnuczkami. Dla mnie nie ma tu żadnej głębi. Co najwyżej tyle co w serialu z czasów zimnej wojny gdzie hulk szpanował podnosząc pianino.

ocenił(a) film na 8

już bardzo dawno oceniłem na 8, dziwie się troche tak niskiej ocenie ogólnej, no ale tak bywa, z resztą i jeden i drugi hulk na 8, bardzo libie takie kino, większość filmów z superbohaterami jest fajnych, jedynie ten cały Hancock mi zupełnie nie siadł, dostał tylko 2.

Dawno filmu nie widziałem ,ale na pewno po niego sięgnę ponownie jeśli tylko mi wyjawisz jakie metafory ,odniesienia i dwuznaczności widzisz w tym "naszpikowanym nimi" filmie. Mówię serio.

ocenił(a) film na 10

Ja film oglądałam dwa razy i niestety teraz go nie mam... szkoda był naprawdę dobry. Jeszcze tego nowego nie oglądałam, ale ten był rewelka ;)

użytkownik usunięty
Frogsia

'żeby ten film w pełni docenić, trzeba mieć rozwiniętą wrażliwość artystyczną, emocjonalną i mieć w miarę spore IQ'...jak na podstawowke

Żeby ten ten film ocenić trzeba po prostu lubić filmy....komiksy albo się je lubi albo nienawidzi...oczywiście i wśród tego gatunku filmowego film-komiks są lepsze i gorsze akurat Hulk według mnie to jeden z lepszych filmów w tym gatunku.
Ludzie nie mieszajmy gatunków i nie porównywajmy Hulka do Casablanki a Siódmej pieczęci do Bolka i Lolka,oceniajmy filmy czy jest lepszy czy gorszy w danym gatunku filmowym s-f to s-f a komedia to komedia!
Nie mieszajmy wszystkich filmów do jednego wora!

ocenił(a) film na 2

moje iq jest gigantyczne a usnąłem

ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

Nie załapałeś ironii, aż kipiącej w tym wątku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones