PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33033}

Hulk

5,7 59 807
ocen
5,7 10 1 59807
4,4 14
ocen krytyków
Hulk
powrót do forum filmu Hulk

Super wykonanie efektów specjalnych (czegos takiego kino jeszcze nie widziało - np. scena gdzie Hulk rozwala czołgi), a zagrane na najwyższym poziomie.

ocenił(a) film na 10
ironlord

Niech cię uściskam. Film dla mnie rewelacja. Przede wszystkim jak wspomniałeś, powalające efekty specjalne. W tym nowym Hulku to one niestety leżą i kwiczą (jak z resztą cały ten film). Ale pojawiła się wiadomość, że Norton nie ma zamiaru wracać do Hulka, więc pojawił się jednocześnie cień nadzieji.

ocenił(a) film na 9
Doktor_Wong

nadziei się pisze, ale gratuluje gustu bo film jest naprawdę bardzo dobry - bije na głowę wszystkie komiksowe adaptacje typu x-man,spiderman,blade itd.

ocenił(a) film na 8
ironlord

Według mnie ten film byłby prawie idealny gdyby wystąpił Eric Bana bo pasuje idealnie z twarzy do Bruca Banera ... efekty niesamowite, po prostu wspaniałe. Non stop trzyma akcje, cały czas słychać wspaniale dobraną muzyke.

Minusy tego filmu to wrzucenie jako hulka Edwarda Nortona i jako generała tego aktora ... lepiej wygląda i pasuje do roli twardziela Sam Elliott z pierwszej części.

Gdyby nie to dałbym oczywiście 10 ale Norton naprawde nie pasuje do tej roli takiego twardziela.

9/10

użytkownik usunięty
Wysuszek

oj, cos ci się chyba pomyliło, to nie ten film, a raczej nie ten Hulk

hehe tak pochrzaniło mu się.

Film z Nortonem uważam za pomyłkę.Irracjonalnie sumując akcje hulka jak i ich czas w Filmie anga lee jest ich dużoo więcej i są dłuższe, a ponadto lepier zrobione niż w nowej wersji. Dodatkowo zaskoczyło mnie genialne podejśćie do tematu, świetne aktorstwo i muzyka. A także próba z komiksu zrobienia rozrywki bardziej ambitnej. Anga Lee wersja jest świetna.

ocenił(a) film na 3
ironlord

wybacz ale nie dotrwałem do tego momentu. Nawet Alexandra obejrzałem do końca ale hulka po prostu nie dałem rady. Ocena 3/10,,, to chyba najniżej oceniona u mnie superprodukcja

ironlord

Zgadzam się z ironlord scena zniszczenia czołgów przez Hulka jest znakomicie pomyślana, a efekty w filmie Anga Lee są lepsze niż w Incredible Hulk z 2008 roku.Do tego bardzo dobre role aktorów jak na film na podstawie komiksu, niezłe zdjęcia i muzyka Elfmana.Jedna z najlepszych ekranizacji komiksów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones