PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33033}

Hulk

5,7 59 803
oceny
5,7 10 1 59803
4,4 14
ocen krytyków
Hulk
powrót do forum filmu Hulk

Jest to film Marvela do którego jestem najbardziej przywiązany ponieważ to pierwszy ich film jaki zobaczyłem ale po latach, słaby jest. Jest tu wiele rzeczy które są bardzo sprzeczne w stosunku do komiksu. Najbardziej mnie zdenerwowało mocno to że nie było wybuchu gamma na pustyni lecz napromieniowanie w pomieszczeniu.Nie podobało mi się to że przez cały film nie wiedziałem kto będzie przeciwnikiem ( cały czas byłem pewien że do końca wojsko ).Ojciec Bruca nie był wcale zzaxem a do tego ledwo co zobaczyłem go dobrze. Wygląd hulka nie był zły lecz mam oczywiście pare uwag. Hulk wyglądał troche jakby był zrobiony z plasteiny a nie wygenerowany komputerowo, miał on często mine ,,o co chodzi" i nie wydawał się on być wściekłym potworem. Podobał mi się jego wygląd w San Francisco kiedy był zabłocony,wściekły oraz wysoki. Aktorzy mi się bardzo podobali a zwłaszcza Eric Bana ( bruce banner) oraz sam elliot którzy wyglądali jak wyciągnięci prosto z serialu z 1997 który był wtedy i nadal jest popularny. Lecz to wszystko nie wystarczy więc daje 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones