PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33033}

Hulk

5,7 59 810
ocen
5,7 10 1 59810
4,4 14
ocen krytyków
Hulk
powrót do forum filmu Hulk

I wcale nie chodzi o aktora. Bo nawet Hulk z "Avengersów" jest lepszy od tego tutaj... Z całą miłością do Erica Bana - dno.

ocenił(a) film na 7
emeela

Cóż... mam odmienne zdanie. "Incredible Hulk" to bezpłciowa, pozbawiona jakiegokolwiek wyrazu łupanina z niepasującym Nortonem, absolutnie beznadziejną Liv Tyler i z totalnym brakiem artystycznego zacięcia. "Hulk" Anga Lee to kawał dobrze wyważonego, klimatycznego kina akcji.

ocenił(a) film na 6
Elof

Mnie osobiście Norton nie pasuje do tej roli. Uważam, że Mark Ruffalo najlepiej wypadł w roli Bannera.

ocenił(a) film na 2
Mala_blondyneczka000

banner jest chudy, nerdowaty a nie taki do konca jak Rufallo? Widzialas komiksy albo bajke?

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

To jaki jest w komiksie nie musi oznaczać że Ruffalo źle zagrał, bo póki co najlepiej z wszystkich trzech.

ocenił(a) film na 9
Elof

w 100 % sie zgadzam z Elofem

ocenił(a) film na 5
Elof

Masz rację, jest tak jak mówisz. Film Anga Lee choć nie rewelacyjny to o niebo lepszy odzrobionego bez polotu "Incredible Hulk"

ocenił(a) film na 7
forintleader

Kiedy obejrzałem ten film jako nastolatek byłem nim rozczarowany. Wydawał mi się za długi, za nudny. Brakowało mi efektownych rozwalanek itp.
Teraz, gdy obejrzałem go jakieś 10 lat później doceniłem to jakim jest dobrym obrazem. To inteligentny film, w którym postacie nie są jakimiś pustymi marionetkami ale mają swoje osobowości. Momentami ten film jest ciężki ale to mnie w nim urzekło. Aktorstwo i strona techniczna na wysokim poziomie. Co prawda jest to adaptacja komiksu ale po prostu trzeba nieco dojrzeć do tego filmu, żeby go docenić.

ocenił(a) film na 2
gocek87

Aktorstwo i strona techniczna na wysokim poziomie? Ty tak serio? xD

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Aktorka grająca Betty nie dość że ładniejsza to jeszcze lepiej gra niż Liv Tyler z IH:P

ocenił(a) film na 2
forintleader

Bez polotu mowisz? Szkoda ze na tym Hulku ziewalem przez caly film plus myslalem ze umre ze smiechu z tych efektow i gry aktorskiej, filmy z poczatku 21 wieku sa takie kiczowate...

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

kiczowate? Trylogię WP tez nazwiesz kiczowatą?

ocenił(a) film na 2
AlbertWesker

Nie, ale tam był wielki budzet z wielkimi nazwiskami i zaangazowaniem, proszę nie porównuj tych dwóch rzeczy

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

pisałeś że filmy z początku 21 wieku więc też WP.

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Jeśli oglądając film zwracasz uwagę tylko na efekty specjalne to cóż...
Poza tym efekty specjalne w Hulku sa bardzo dobre i klimatyczne

ocenił(a) film na 2
Elof

Przeciez ten Hulk wyglada jak zrobiony przez jakis amatorow w 5 minut ;/

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Ale wygląda b. dobrze, chyba najlepiej z dotychczasowych, zwłaszcza twarz i jej mimika.

ocenił(a) film na 2
emeela

Dno i to bardzo brudne

ocenił(a) film na 9
emeela

Lubie Incredible, ale pierwszy Hulk był po prostu lepszy. A że stosunkowo mało "Hulk smash !!!!" ? Cóż, zależy czego się oczekuje.
Zrobić inteligentny film o Hulku, to jest coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones