PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33033}

Hulk

5,7 59 803
oceny
5,7 10 1 59803
4,4 14
ocen krytyków
Hulk
powrót do forum filmu Hulk

Lepiej puśćcie coś ciekawszego, np. "Listę Schindlera"

ocenił(a) film na 8

To jest świetny film zrobiony na podstawie komiksu. W świecie kinematografii jest miejsce dla ambitnych jak i lekkich filmów, może Hulk należy do tej drugiej grupy ale to nie znaczy że jest zły. Puść sobie Las Vegas Parano bo za bardzo sie spinasz.

użytkownik usunięty
snortinCoke

To dopiero głupoty mi polecasz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
extranick

A co ma mieć wspólnego Hulk z Listą Schindlera? Piszesz od rzeczy Beznadziejne, nadęte, maksymalnie wybzdurzone i pseudo moralitetowe filmidło rozrywkowe kontra mądre, ciekawe, świetnie zrobione kino do tego kawałek prawdziwej historii Więc wniosek prosty zamiast tej padaki voovoo zapragnął dobrego filmu Masz racje z tymi trollami i zakładam, że w związku z tym dupsko cię boli

ocenił(a) film na 6
piopio

lol, to tak ironicznie było ;) Nie rozumiem po co wspominać o Liście Schindlera na forum Hulka. Ten film jest poprawnym filmem akcji i trzeba być trollem, żeby dać 1

ocenił(a) film na 3
extranick

Widzisz dla Ciebie jest poprawnym kinem akcji a dla mnie i założyciela tematu, nie Dlaczego? Jak już w/w film jest jak na swój gat. za sztywny, dramatycznie poważny i przefilozofowany przez co staje się groteskowy w dodatku przewidywalny do bólu Próbuje być czymś więcej niż gatunkową rozrywką i to dla mnie jest nie do przyjęcia Tego typu obrazy, gdzie bohater staje się zielonym stworem, latającym superhero czy istotą z "Nie wiedzieć skąd", powinno cechować wartka nieskomplikowana bez zbędnego zadęcia fabuła i co najważniejsze HUMOR! Inaczej popadaj, jak dla minie, w groteskę i nudę Dobrym przykładem jest, na potwierdzenie tego, Hellboy Pierwsza część to niestrawne filmidło z tymi wszystkimi w/w wadami Druga lekka, zabawna i przyjemna w odbiorze a klasykiem gat można by okrzyknąć Piaty element gdzie mamy to wszystko co najlepsze dla kina rozrywki W sprawie Listy... jeszcze raz tu nie chodzi o porównanie tych dwóch filmów bo to dwie różne sprawy i dwa różne gatunki ale żeby lepiej spędzić czas przed tv I nie ważne czy to Lista... czy Braveheart czy Pożegnanie z Afryką Ja nie dałem 1 bo po pierwsze te najniższą punktacje zastrzegłem sobie dla specjalnego przeznaczenia Dwa bo Nolte dobrym aktorem jest i basta i to nawet tam można dostrzec Lubie również charyzmatycznego Elliotta a i do Connlley też mam wiele sentymentu za urodę a zwłaszcza role w uwielbianym przez mnie Dawno temu w Ameryce Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
piopio

Zgadzam się z tobą, bo 3 to już normalna ocena. Chodziło mi tylko o to, że nie powinno się dawać 1 na lewo i prawo.

użytkownik usunięty
extranick

Człowieku, nie rób ze mnie żadnego trola, a poza tym dlaczego mam nie dać jedynki takiej bajce jakim jest Hulk?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
extranick

Zgłosiłem nadużycie, mam nadzieję że dostaniesz bana :)

ocenił(a) film na 6

jeśli nie jesteś trollem, to, patrząc na twoje oceny, może jesteś po prostu idiotą. Zgłaszaj, najlepiej idź poskarżyć się mamie, jak nie umiesz dyskutować/bronić się :)

użytkownik usunięty
extranick

a po co mam tu prowadzić dyskusje? sam idź do Panci, sam jesteś idiotą

ocenił(a) film na 4

Film oceniłem na 4 i poważnie myślałem nad 3.
Fabuła dno, aktorstwo słabe, sztuczny scenariusz... nudna powieść.
Wszystko właściwie kiepskie.
0 pomysłu na ten film.
Ocena średnia, jest słaba, a powinna być gorsza.
Jedynie co mi się trochę podobało ;-) przez ten cały film wczoraj w tv, to walka Hulka z psami i jak uciekał przez pustynie :D...
Najlepsze, że 0 wybuchów było w tym filmie, a tytułowy Hulk śmigał wszystkim i nic.
Raz jedynie jak złapał rakietę i cisnął w helikopter, to lekko się zapalił.
Obejrzałem ze względu straconego czasu na początku i byłem ciekaw swojej końcowej oceny.
Stanowczo nie polecam.
Hulka do tych wszystkich bajek, to najgorzej zrobili.

extranick

Toć Lista Schindlera to dopiero bajka.

ocenił(a) film na 3

Bardzo lubię fimy fantasy, fantastyczne, ale pod warunkiem, że są dobrze zrobione, z wciągająca fabułą itd. Akurat na tym filmie niemal zasnąłem z nudów i przy lakowatej fabule. Komiks-nie komiks ale od kina oczekuję czegoś lepszego.

Chyba twórca tego postu nie wiedział,że kinematografia to nie same ojce chrzestne i shawshanki...

ocenił(a) film na 7

Co ma Lista Shindlera do Hulka? To tak, jakbyś powiedział- "ale niedobra ta grochówka, dajcie mi żarówkę". Poza tym Lista jest filmem ekstremalnie antypolskim, pro żydowskim i potwornie przekłamanym. Prawdziwe historyczne s-f. Pierwsza część Hulka była całkiem znośnym kinem akcji, nie znoszę filmów Marvela, ale ten Hulk był niczego sobie, no może poza montażem rodem z weselnych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones