PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33033}

Hulk

5,7 59 810
ocen
5,7 10 1 59810
4,4 14
ocen krytyków
Hulk
powrót do forum filmu Hulk

Hulk moim zdaniem dobry film nie tylko dla fanów komiksów Marcela ;).Nie był wcale taki kiepski mam na dvd podwójne wydanie z dodatkami z planu moim zdaniem sceny akcji dobre były.Może było trochę za mało Hulka w pierwszej połowie filmu jak pamiętam w pierwszej połowie pojawił się po 40 minutach trwania ;( Ale pod koniec się postarali fajnie skakał jak kangur ;) ,no ten jego ojciec potem się niezle przemienił ale krótka walka mogli lepiej zrobić .Pamiętam jak oglądałem kiedyś jak byłem młodszy serial animowany o Hulku ,film pokazuje tutaj nienawiść tego generała ( Chyba? ) do Hulka moim zdaniem fajnie rozwalał te czołgi i samoloty .Co do sceny z tymi psami jak się na niego rzuciły też niezłe to było :).Ogólnie moim zdaniem długo trzeba było czekać na rozwój wydarzeń ale obejrzałem do końca ,fajny film muszę zobaczyć kontynuację jak wyszła ,tutaj mutant był ten sam co zapamiętałem z animacji .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones