PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33033}

Hulk

5,7 59 810
ocen
5,7 10 1 59810
4,4 14
ocen krytyków
Hulk
powrót do forum filmu Hulk

Niedoceniony..

ocenił(a) film na 8

Moim skromnym zdaniem .. jedna z najbardziej niedocenionych adaptacji komiksowych .. szkoda .. Lee miał wizję, która na kadrach filmu wygląda bardzo przyzwoicie ... Fabuła, efekty i sama dramaturgia przewyższają o niebo wszystkie Daredevile, Fantastiki czy o daj Boże beznadziejnego Ghost Raidera ... ... Polecam ... bo film choć nie rewelacyjny .. jest warty uwagi ...

ocenił(a) film na 3
Denis

Ja wytrwałem tylko połowę filmu, resztę przewijałem.
Nuda, nuda, nuda + kiepściuteńkie efekty, jak na film z 2003r = 3/10

Crazy_3

Ghost Rider to zajebisty film, co ty mówisz????

ocenił(a) film na 6
stooleyash

Kiepskie efekty??!! jedne z lepszych jakie widziąłem i to mnie przykuło głównie do tego filmu! a z nudą sie zgadzam. chciałbym zeby film był taki jak to przedastawia spot tv na filmwebie..czyli niezła "szybka" rozpierdółka, a nie długie ciągnąłce sie walki!

ocenił(a) film na 7
Losiek_o

nie wiem na co liczyli przedmowcy, moze ich zdaniem ekranizacja komiksu = bezustannej akcji nie zbrukanej bodajze chwila kontemplacji, blad, kazdy komiks aby wciagnac musi stworzyc podwaliny charakteru postaci i wlasnie to staral sie zrobic Ang Lee. Postac Bruca Bannera po prostu czuje i swietnie pasuje to do fabuly, przeciez komiks czy bajka takze nie byl wylacznie naszpikowany pojedynkami a trzeba przyznac ze w tym filmie ich nie brakuje, mozna podziwiac hulka w pelnej okazalosci. Tak wiec serdecznie polecam :)

stooleyash

jak dla mnie o niebo lepszy od ghost ridera .ghost rider to najgorsza ekranizacja komiksu marvela

Crazy_3

kiepskie efekty? ahhahaha widac ze masz pojecie bauahahahha

ocenił(a) film na 1
Denis

Autorze tematu! Widzę, że rzeczywiście Hulk zrobił na tobie wrażenie. Zatraciłeś zdolność interpunkcji i ogólnej składni zdań. Czy po obejrzeniu drugiej części będziesz każde zdanie kończył: "Hulk Miażdżyć!!!"?

ocenił(a) film na 7
chemicznie_czysta_biel

wypowiedz "chemicznie czystej bieli" nie wnosi nic do tego tematu i nie mam pojecia w jakim celu zostala napisana, moze zeby poczuc sie mądrzejszym ... daremna proba.
Jeszcze raz polecam Hulka, choc nie jest to film wybitny to z pewnoscia wart obejzenia

ocenił(a) film na 8
Denis

Nie wnikając w to, co przewyższa co o ile nieb, mi się ten film po prostu podobał. Trochę nietypowe, a może właśnie przez to ciekawe podejście do komiksu. Efekty (nie najważniejsze) jak dla mnie fajne i przekonujące; nie za dużo i nie za mało.
Film dla ludzi, którzy potrafią podejść do filmu bez schematyzmu i bez uprzedzeń. Choć, przyznam, niezbędny jest też odpowiedni nastrój, bo oprócz rozpierduchy są też sceny nastrojowe, zwane też dłużyznami (które nie muszą przeszkadzać).

ocenił(a) film na 8
Wniebowziety

Ja dałam 8/10 ze wzgledu na: 4 efekty, 2 fabułe-która wciągneła mnie dopiero po 40 minutach i 2 dla Jennifer Connelly.

ocenił(a) film na 10
Denis

zgodze sie ze ten film jest nie doceniony. swietny pomysla, wstawki komiksowe super, fabula tez wciagajaca mozna powiedziec ze nawet psychologiczna czasami, napewno nie jest to film dla dzieci ktore chca tylko ropierduchy wszystkiego, ale jest to film dla fanow marvela, komiksow ktorzy sie na nich wychowali

ocenił(a) film na 8
gerard_conan

Zgadzam się. Filmik rewelacyjny. Nie taka kupa shitu jak np pierwszy Spiderman. Hulk Anga Lee ma coś w sobie i jest moim zdaniem jedną z najlepszych ekranizacji komiksu. Stawaim go na jednej półce z X-Men 2 i resztą świetnych ekranizacji. 8+/10

Indrid_Cold_84

noto chyba masz coś z głową że Spiderman jest nieudanym gównem,pojebało cie chyba.to właśnie Spiderman i Spiderman 2 są jednymi z najlepszych ekranizacji z których pierwsza częśc miała nawet 2 nominacje do oscara.X-men 2 i Hulk też należą do najlepszych.

Walker_

Spider Man II jest smiesznie slaby...
A na 'Hulk' bylem w kinie i pozniej ogladalem jeszcze w telewizji i sie bardzo dobrze bawilem. Film nie jest wcale slaby czy nudny ...

ocenił(a) film na 8
ftr

Odwiedziłem forum Hulka po 2 latach od mojej ostatniej wypowiedzi i nie mogę uwierzyć w to, że film ma ocenę poniżej 6. Ehhh

Denis

W mojej opinii film nie zasłużył nawet na "czwórkę" :) Pamiętam tylko z niego tyle, że dosłownie umierałam w kinie z n7udów i zażenowania, że można coś takiego wypuścić do klin... brrr! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones