PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33033}

Hulk

5,7 59 807
ocen
5,7 10 1 59807
4,4 14
ocen krytyków
Hulk
powrót do forum filmu Hulk

Ogółem

ocenił(a) film na 8

film mi się bardzo podoba, znakomite efekty specjalne, dobra obsada, niezła fabuła, może Ang Lee rzeczywiście trochę przesadził z wątkiem psychologicznym, ale sam film to naprawdę dobra rozrywka, choć wiem, że nie wszyscy chcieli takiego Hulka na ekranie, wystarczy przeczytać opinie i recenzje, ale tak to już jest, kwestia gustu

ocenił(a) film na 2
LucasLang

przeciez to kiczowaty gniot ;/

użytkownik usunięty
Himiteshu

według mnie najlepszy film o Hulku jaki powstał o wiele lepszy niz ten z 2008 roku i żałuje,że nie wchodzi w skład głównego uniwersum Marvela

ocenił(a) film na 2

Bardzo dobrze że nie wchodzi w żaden skład

użytkownik usunięty
Himiteshu

Ja żałuje dobre wątki psychologiczne z dobrymi efektami nie rzucającymi się natrętnie w oczy tak powinien wyglądać dobry film tak jak pierwsze dwa Spider Many Raimiego.

ocenił(a) film na 2

Dobre efekty? Człowieku to CGI wygląda teraz jak robione przez jakiegoś amatora

użytkownik usunięty
Himiteshu

Dlatego powiedziałem dobre gdyż przypominają te za dobrych czasów wypasiane CGI nie zawsze dodaje uroku filmom co najwyżej je mogą ulepszyć lub popsuć ten film mi przypomniał stare dobre science,a jesli chodzi o rezyserie to jeden z lepszych rezyserów jacy ostatnio produkują coś dobrego wystarczy spojrzeć na jego ostatni film Zycie Pi.

ocenił(a) film na 2

Nie oglądałem i raczej nie prędko obejrzę

użytkownik usunięty
Himiteshu

Polecam jest to dobra ekranizacja książki o tym samym tytule:)

ocenił(a) film na 9
LucasLang

Moim zdaniem nie przesadził. właśnie dlatego to jest b. dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones