PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33033}

Hulk

5,7 59 810
ocen
5,7 10 1 59810
4,4 14
ocen krytyków
Hulk
powrót do forum filmu Hulk

Ocena tego filmu powinna być w granicach 4.0-5.0.

Daję 4 i na prawdę rzadko tak nisko oceniam. Zawiodłem się. Gdyby reżyserował go Nolan, albo montowali go montażyści np. Dr.Housa, to film trwałby o połowę mniej. 2 godziny i 18 minut. Co to? Titanic? Tu prawie nic się nie dzieje (i nie mam na myśli akcji, ale dialogi). Pierwsze 40-50 minut, to mdła opowieść z mizernymi dialogami i bez akcji.

Brak konfliktu. Brak suspensu. Brak ciągłości montażowej. Brak flow. Brak dynamizmu dialogu i scen zamkniętych. Brak aktorstwa poza Nickem Nolte, reszta mówi z kartki. Brak estetyki. Brak napięcia. Brak muzyki. Zbyt małe wzbudzenie empatii (muszę przyznać, że raz było mi żal Hulka, jak tak w niego strzelali namiętnie). Nawet brak logiki.. Wszystko naciągane.

ocenił(a) film na 9
Uziel

to zabawne, bo rzeczy których tam nie dostrzegłeś zdecydowanie nie brakuje w tym filmie.

widzisz, ten film to nie jest typowa komiksowa młócka. bardziej postawili na treść (której wielu, w tym i ty, i tak nie ogarnęło/ nie zrozumiało/ nie poczuło)

tak jak teraz czytam twoja wypowiedź to dochodzę do wniosku że jej nie rozumiem.
mógłbyś rozwinąć poszczególne "braki"?
-brak konfliktu - nie zauważyłeś tam żadnych konfliktów?
-brak suspensu - tego też nie zauważyłeś?
-brak ciągłości montażowej - tu już całkiem nie wiem o co chodzi
-brak flow - ???
-brak dynamizmu dialogów i scen zamkniętych - ???
cała reszta podobnie (brak muzyki - zapomniałeś włączyć głośniki może?)

no cóż, można użyć zwrotu "perły przed wieprze" ;)

ocenił(a) film na 8
Stilnes

Tez nie wiem o co mu chodzi. Tak jakby ogladal film z zamknietymi oczami i z zatyczkami w uszach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones