PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33033}

Hulk

5,7 59 790
ocen
5,7 10 1 59790
4,2 13
ocen krytyków
Hulk
powrót do forum filmu Hulk

waga

ocenił(a) film na 5

Ile mógł ważyć Hulk ? 800 kg to chyba na pewno.

ocenił(a) film na 7
KopsonKrk

400-650 z tego co wiem

użytkownik usunięty
KopsonKrk

Zwykły byk może dojść do 1,5 tony, a co dopiero gość wielkości czołgu...

ocenił(a) film na 5

Co to rozumiesz przez zwykły. Tylko nieliczne rasy bydła przewyższają tonę.. Ale +/- 1300 kg to max :D A # natomiast pokazany w tym filmie to chyba ważył ze 2 tony [jego ręka ważyła chyba ze 200 kg], ale pierwotnie nie był tak duży, myślę że z kilkaset kg. Tutaj zrobili z niego jeszcze większego niż był.

użytkownik usunięty
KopsonKrk

Bydło mleczne owszem ale buhaje typu mięsnego są cięższe. Choć podawane są różne dane w zależności od źródła... spotkałam się z informacją o 1,5 tony ale kłucić się nie bd :-)
Nie wiem jaki Hulk powinien być pierwotnie ale w filmie z pewnoscią był cięższy niż 600 kg które ktoś podał wyżej. Bliżej mu do wagi którą podałeś choć w scenie kiedy przyszedł obronić tą dziewczynę do chatki i stał koło jakiegoś drzewa... Pudzian by mu masy mógł pozazdrościć ;-)

ocenił(a) film na 5

Trzeba też wziąźć pod uwagę że mięśnie to bardzo zbita struktura, kilogram mięśnia wygląda jak 1/4 kilograma tłuszczu :D
Policze se to tak:

ręce: obie 350 kg
nogi: obie+tyłek 420 kg
korpus: 500 kg
głowa+szyja: 30 kg

Wyszło mi 1,3 tony :D Analiza na podstawie sceny z czołgami, ale cholernie ciężko to stwierdzić ile ważył. tak na prawdę te liczby co podałem mogę g**no znaczyć ;p

użytkownik usunięty
KopsonKrk

Głowa za lekka ;-)

ocenił(a) film na 6
KopsonKrk

Zgodnie z informacjami podanymi przez ludzi z Industrial Light & Magic, Hulk ma 270 cm wzrostu i wazy ponad 1,5 tony (dokladnie 1565,8 kg) :)

Zaneta78

I jak oni to ocenili? Zważyli Playstation 2 w trakcie tworzenia postaci Hulka? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones