PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261650}

Incredible Hulk

The Incredible Hulk
6,4 122 960
ocen
6,4 10 1 122960
5,2 20
ocen krytyków
Incredible Hulk
powrót do forum filmu Incredible Hulk


jak dla mnie to najlepszy jest Punisher!! Mówcie co chcecie ale jest to najlepsza postaĆ Marvela!!!
nie ma on żadnych jakiś obcisłych kolorowych kaleson , bohater nie jest zielony i nie ma żadnych super mocy!! jest zwykłym człowiekiem!

ocenił(a) film na 8
cOne_2

Nie gorączkuj się tak bo ci żyłka w dupie pęknie. Po pierwsze Punisher jest antybohaterem. Po drugie wymień postacie Marvela noszące kalesony, bo jak wszystkim wiadomo kalesony to domena DC.

bastek66

troche glupia odpowiadac na post z przed 4-ech lat ale punisher jest bohaterem bo walczy z przestepczoscia na swoj wlasny sposb

ocenił(a) film na 8
dawid10809

Frank jest anti-hero.

bastek66

a niby czemu walczy z przestepcami walczy

ocenił(a) film na 8
dawid10809

Ale superbohaterowie nie zabijają (chociaż Invincible jest wyjątkiem) / natomiast nie korzystają z konwencjonalnej broni palnej.

ocenił(a) film na 10
dawid10809

Sam Marvel nazywa Franka anty-bohaterem. Anty-bohater to nie przestępca, lecz ktoś, kto jest podobny, a jednak zupełnie inny. A przynajmniej ja to tak rozumiem :P. W każdym razie: Marvel przyznaję, że Punisher jest anty-bohaterem, a co twórca powie, jest święte. Kropka.

andrzej_goscicki

mozna powiedziec ze jest 50:50 bo zabija ludzi ktorzy sa przestepcami ale on robi to w dobrej wierze pomaga swuatu

ocenił(a) film na 10
dawid10809

Punish to mój ulubiony anty-bohater Marvela. Żeby dowiedzieć się więcej, wejdź na temat "Punisher: War Zone" :P.

andrzej_goscicki

wszedłem ja doskonale rozumiem to co on robi ,przydalby sie ktos taki w Polsce,wiesz ze czasami myslalem ze jestem po to by robic to co on od zawsze ciagnelo mnie do broni (jak bylem w podstawowc to czasami jakis facet dawal strzelac do puszek wtedy bylem za slaby by trafic ale teraz kiedy moje emocje przybieraja na sile czuje ze jestem do tego zdolny

ocenił(a) film na 10
dawid10809

Ehm... Słaby? Ktoś taki w Polsce? Zaraz mi powiesz, że ktoś kto nie potrafi zastrzelić przestępcy, jest "słabiakiem"... Ehhh... Twoja wypowiedź trochę dziwnie brzmi... Moim osobistym zdaniem, takich ludzi jak Frank należy traktować dokładnie tak, jak morderców. To co robi Punisher, to nic jak zwykła zemsta. Nienawiść może tylko niszczyć. Chciałem kiedyś obrać kierunek prawny, by zostać prokuratorem. Chciałem usuwać właśnie takich jak Frank... Jednak miłość we mnie przeważyła i poszedłem a biologię... Jeżeli naprawdę myślisz, że Polska kogoś takiego jak Frank potrzebuję, to ja się z tobą kompletnie nie zgadzam. My potrzebujemy kogoś takiego jak Batman, czy Superman. Albo najlepiej Kapitan Ameryka. Jeżeli pójdziesz w ślady Franka (czego nie biorę na poważnie, bo to jest lekko... dziwne) to ja się będę modlił o dwie rzeczy: by cię złapali i byś zrozumiał, jaki błąd popełniasz.

W mojej wypowiedzi nie ma nic, co miało na celu cię obrazić. Nadal jednak uważam że cytat: "przydałby sie ktos taki w Polsce,wiesz ze czasami myslalem ze jestem po to by robic to co on" jest lekko oderwany od rzeczywistości...

ocenił(a) film na 8
dawid10809

Twoja wypowiedź zabrzmiała jakbyś miał 10 lat (albo mniej)

ocenił(a) film na 5
cOne_2

Ja tam lubię Venoma. Za to że jest mroczną i brutalniejszą wersją Pająka. I nie mówię o Venomie z wersji Ultimate tylko starym poczciwym Eddiem. Niby postać negatywna a jednak budząca sympatię. Co do Punishera....hmm też fajna postać.

ocenił(a) film na 8
szpaQ83_2

a ja chyba pozostanę jednak przy Pajączku :) Niby ma te swoje wszystki supermoce, ale to zwykły dzieciak, który tak jak wszyscy z nas musi stawiać czoła swoim życiowym problemom. Postać tak bliska, a zarazem tak odległa... :)

Osibiście lubię postaci z Marvela. Wspomniany Venom, Wolverine, Daredevil czy Iron-man, są również świetni, ale musiałem wśród nich wygrzebać tego jednego :) Co do Punishera, to średni na jeża. Gdzie mu tam startować do Spider-mana czy Daredevila ;) - oczywiscie w moim mniemaniu ;]
pozdro :)

ocenił(a) film na 5
Blade89

Poczytaj "Pielgrzyma" świetny komiks. Może to nie Marvel ale gdyby zrobiono jego ekranizację byłoby super:)

ocenił(a) film na 5
Blade89

Punisher jest w całej tej brygadzie najnormalniejszy. Jego siła leży w treningu, umiejętnościach i doświadczeniu:)

ocenił(a) film na 7
szpaQ83_2

a Daredevil to co mutant? Tez zwykły człowiek a do tego slepy.
I własnie on jest moja ulubiona postacia Marvela, taki troche z niego odpowiednik Batmana z DC.

ocenił(a) film na 5
metafizyka

O ile pamiętam to ochlapali go jakimiś chemikaliami które pozbawiły go wzroku ale za to wyostrzyły jego pozostałem zmysły. Więc nie jest taki zwykły jak mówisz :]

ocenił(a) film na 6
szpaQ83_2

ja tam wole bande x-menów :P no i spiderka też lubie jak dla mnie Hulk i F4 to najmniej ciekawe komiksy Marvela

cOne_2

A ja bardzo lubię LOBO
co prawda jest od DC Comics ale i tak skopał by wszystkim tyłki :)

ocenił(a) film na 8
kostek_13

LOL to sie nazywa odpowiedzieć na temat...

Z marvela? Nie no to oczywiście Spider-man. Później zastanowił bym się nad Wolverinem, Daredevilem, Iron manem oraz Johnnym Blaze'em (Ghost Rider). O ile w dawnym marvelu Daredevil był fajniejszy niż Iron Man to w MARVEL ULTIMATE chyba będzie odwrotnie.

kalamir

Przecież w Ultimate Daredevil praktycznie się nie różni od tego z 616. I w dodatku praktycznie go nie ma ;p

ocenił(a) film na 8
cOne_2

ja kilka słów do kolegi Kostka ;p

Lobo? Chory skur*****, z tego co mi sie gdzies tutaj udało wyczytać to w jednym z komiksów prawie zabił Supermana. Ale z tego co wiem, wychodziły swego czasu komiksy Marvel vs DC ;] Lobo stoczył wówczas pasjonujący (ponoć) pojedynek z Wolverinem. I pomimo iz był faworytem to dostał bęcki ^^

ocenił(a) film na 8
Blade89

Marvel Górą! :P

z DC to tylko Batman ;p reszta niech idzie do piachu ]

ocenił(a) film na 6
cOne_2

Wolverine, Iron Man, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka, Storm, Magneto

ocenił(a) film na 6
mrteener

DAREDEVIL
SPIDER MAN
PUNISHER
HULK

cOne_2

Deadpool zdecydowanie xD Ma obcisłe kalesony, ale jak większość wie to cecha charakterystyczna większości Marvelowskich postaci. Deadpool u mnie czołuje, ale lubię też Ghost Ridera, Daredevila
vila. Riddler oczywiście i Joker : D

Oliver277

Riddler i Joker nie są Marvela :P

Dude57

W sumie niby tak xD Zapomniałam, że pytanie dotyczy ino MARVELA xD No to jak z MARVELA to Deadpool, Nightcrawler i Victor Creed :3

cOne_2

Nie przepadam za Punisher-em. Z Hero najfajniejszy dla mnie jest Nightcrawler (szkoda, że niemiec), a z villains chyba Electro. Dużo bym w tych postaciach zmienił, ale i tak są fajnie.

ocenił(a) film na 5
EMERSION

Największym minusem Nightcrawlera jest to, że jest niemcem XD dobre chłopie, dobre. Wolverine jest najlepszy twardy jak skała i długowieczny, nie strzela energią, wszystko załatwia konwencjonalnymi metodami, i ma wyje***e pazury!

JasonVII

Racja, Wolverine jest zajebisty i olewa wszysktkich, ale Nightcrawler też ma regena i jest synem szatana co daje mu kilka ,,bonusów'' .... no tylko jestem rasistą i strasznie mnie to razi, że jest niemcem, ale chyba moge zrobić wyjątek. Szkoda, że strasznie go ,, osłabili ''(zrobili mu dużo ograniczeń), ale i tak wciąż jest jednym z najsilniejszych X-menów. Jakbym miał wybierać największego frajera z x-menów pewnie byłby to Cyclops.

ocenił(a) film na 10
cOne_2

Blade. Bez dwóch zdań. Później Ghost Rider, Daredevil, Kapitan Ameryka, Spider-man. Punishera i Moon Knighta, też by się wcisło.

ocenił(a) film na 6
cOne_2

Iron Man, Magneto, Wolverine.

ocenił(a) film na 9
strawberryblonde

Ja uważam że Hulk,IronMan,Ghost Rider,Wolverine,Deadpool no i może jeszcze spidey.

cOne_2

Punisher owszem fajna postać natomiast film na podstawie Punishera był bardzo kiepski moim zdaniem . . .

cOne_2

HELLBOY niszczy każdego z bohaterów komiksowych którego spotka na swojej drodze, CZYLI DARK HORSE JEST ZWYCIĘZCA TEJ BITWY BO GDZIE DWÓCH SIĘ BIJE TAM ZAWSZE TRZECI KORZYSTA :D

cOne_2

Wolverine

ocenił(a) film na 6
cOne_2

Ciężko wybrać jednego, napewno któryś z X -menów. Mam- GAMBIT!

ocenił(a) film na 8
ludwikson

Ghost Rider, Hellboy, Thor
mooooże Wolverine, ale tamta trójca na pierwszym miejscu

cOne_2

Dziś kupiłem książke "MARVEL encyklopedia postaci" i najsilniejsi to MEPHISTO ma emisje energi 7 siła 7 wtrzymałośc 7 walka 2 inteligencja 7 szybkość 7 oraz GALACTUS ma emisje energi 7 siła 7 wytrzymałość 7 walka 7 inteligencja 7 szybkość 7 :) 7 jest najwyższą oceną jak by co

cOne_2

Tak,nie ma supermocy,walczy z przestępcami i jest dla mnie tak samo jak dla ciebie numerem 1

cOne_2

venom albo deadpool jest 100 razy lepszy niż jakiś przygłup który cały czas kogoś zabija ,albo strzela w kogoś z policji ( pomijając szczegół że wymieniłem tych najbrutalniejszych)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones